Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 17. jaanuar

Anton, Anto, Antu, Hando, Tõnis, Tõnu, Tõnn, Tõnno 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Välismaa uudised

JENNIFER LOPEZ PALJASTAS meigivaba pale

KUUM JENNIFER LOPEZ PALJASTAS meigivaba pale

Latiinotäht Jennifer Lopez poseerib tihtipeale suurejoonelistes õhtukleitides ja tumedas meigis, mille tuntud jumestuskunstnikud tema näole kandnud on. Hiljuti aga üllatas 51-aastane staar oma fänne ning paljastas meigivaba pale.

REBEL WILSON MUUDAB halva päeva heaks selle nipi abil

KUUM REBEL WILSON MUUDAB halva päeva heaks selle nipi abil

Näitlejatar Rebel Wilson figureeris eelmisel aastal elustiili muutuse tõttu üsna palju uudistes. Nimelt otsustas naine keskenduda oma tervisele ja kaotas üle 20 kg. Staar on tervislikust eluviisist niivõrd sõltuvusse jäänud, et sport ja tervislik toit on tema ellu püsivalt jäänud.

NAINE KAALUB ÜLE 300 kg ja esineb fetishimodellina

KUUM NAINE KAALUB ÜLE 300 kg ja esineb fetishimodellina

Telesari “My 600-lb Life” jälgib haiglaslikult ülekaaluliste inimeste elu. Enamikul neist on söömishäire taustal psühholoogiline trauma, millest rääkides võib inimene lõpuks kaalust alla võtta ning saavutada ideaalse vormi.

VIDEO: NAINE PÄÄSTIS naabrite elu

VIDEO: NAINE PÄÄSTIS naabrite elu

USA-s Arizonas elav naine kuulutati kangelaseks, sest päästis naabrite elu. Kuueliikmeline perekond pääses tulekahju käest ainult tänu naabri kiirele reageerimisele.

ROBERT PATTINSON ON murdumispunkti äärel?

KURB ROBERT PATTINSON ON murdumispunkti äärel?

34-aastane “Videviku” saagast tuntuks saanud Robert Pattinson mängib peaosa tulevases “The Batman” filmis, mille režissööriks on Matt Reeves. Nagu kõik eelmisel aastal filmitud filmid, kannatab ka “The Batman” koroonapandeemia poolt põhjustatud viivituste all.

SALMA HAYEK LEIDIS igavese nooruse saladuse!?

KUUM SALMA HAYEK LEIDIS igavese nooruse saladuse!?

Hollywoodi staar Salma Hayek on tuntud kui üks kõigi aegade edukaim ladina näitlejatar. 54-aastane naine jagas hiljuti sotsiaalmeedias bikiinifotot ning selle põhjal võib väita, et Salma on küll igavese nooruse saladuse leidnud.

DREW BARRYMORE TEGI üllatava paljastuse oma eraelu kohta

TOHOH DREW BARRYMORE TEGI üllatava paljastuse oma eraelu kohta

Drew Barrymore tuli aastakümneid tagasi tuntuks lapsnäitlejana ning seejärel sai tema Hollywoodi karjäär alles tõelise hoo sisse. Täna on naine lisaks näitlemisele tuntud ka oma loodusliku kosmeetikasarja poolest ning lisaks juhib ta ka enda vestlussaadet.

FOTO: JESSICA ALBA näitas laitmatut bikiinikeha

VAU FOTO: JESSICA ALBA näitas laitmatut bikiinikeha

Hollywoodi staar Jessica Alba on saanud tuntuks oma rollide poolest filmides “Sin City” ja “Fantastic Four.” 39-aastane kolme lapse ema on viimastel aastatel töötanud ka ettevõtjana firmas The Honest Company.

BRUCE WILLIS SAI eksnaiselt üliarmsa kingituse

ARMAS BRUCE WILLIS SAI eksnaiselt üliarmsa kingituse

65-aastane näitleja Bruce Willis postitas hiljuti sotsiaalmeediasse foto, mille juurde märkis, et tema eksnaine Demi Moore tegi talle üliarmsa kingituse. Nimelt kinkis naine Bruce`i perele sarnased pidžaamad.

JOAN COLLINS PALJASTAS oma käekoti sisu

KUUM JOAN COLLINS PALJASTAS oma käekoti sisu

Seksisümboliks peetud Joan Collins tõusis 1980.aastate keskel televisiooni kõige paremini tasustatud näitlejaks. Ta on kaasa löönud populaarses telesarjas “Dünastia.”