Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Reede, 18. september

Tiidrik, Tiit, Tiido, Tiidu 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Suhted ja seks

SEKSIEKSPERTIDE nipid - miks sa neid varem ei kasutanud?

KUUM SEKSIEKSPERTIDE nipid - miks sa neid varem ei kasutanud?

Suvi on seksikaim aastaaeg – ja see pole pelgalt kõnekäänd. Uuringute põhjal harrastatakse voodivallatusi enim juulis, millele järgnevad august, juuni ja mai. Pole ka ime, sest suvi tähendab vähem rõivaid ja rohkem muretut meelt – käes on aeg olla oma fantaasiates vaba ja katsetada seniproovimatut!

"TA ARMASTAB, et ma end tema jaoks ilusaks teen ning seksikalt riidesse panen ... "

"TA ARMASTAB, et ma end tema jaoks ilusaks teen ning seksikalt riidesse panen ... "

Paarisuhet võib võrrelda lilleseemnega: see tärkab ning kui taim saab piisavalt päikesevalgust ning turgutavat vett, siis kasvab ilusaks ja tugevaks. Võiks ju arvata, et kahest inimesest ja armastusest piisab, kuid ilma hoole ja üksmeeleta, mis suhet turgutaks, kooselule pikka tulevikku ennustada ei saa. Selleks, et suhtes särts ja sära säilitada, ei pea tingimata maid ja meresid kokku lubama – piisab, kui alustada väikestest žestidest.

MEESTE KESKEAKRIIS kestab kuni kolm korda kauem kui naistel!

KUUM! MEESTE KESKEAKRIIS kestab kuni kolm korda kauem kui naistel! 3

Keskeakriis on emotsionaalselt keeruline periood, mida suurem hulk mehi ja naisi kogevad vanusevahemikus 35-55. Väidetavalt “leiutati” keskeakriis 1957. aastal Inglismaal, mil seda esitleti Briti psühho-analüütikute koosviibimisel ühe Kanadal psühholoogi poolt kui tema uurimistööd. Pool sajandit hiljem vallutas keskeakriis kogu maailma ja sai inimeste elustiili osaks.

KUIDAS ÄRA TUNDA memmepoega

KUUM! KUIDAS ÄRA TUNDA memmepoega 84

Igal mehel on omad puudused, aga kahtlemata üks raskemaid juhuseid on memmepojad. Kuidas neid ära tunda, enne kui on hilja? Tee see väike test oma uue kallima peal, mis aitab õigel ajal käsipidurit tõmmata!