Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 17. jaanuar

Anton, Anto, Antu, Hando, Tõnis, Tõnu, Tõnn, Tõnno 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Lahedat lugemist

3 PÕHJUST, MIKS su eesmärgid koguaeg ebaõnnestuvad

KUUM 3 PÕHJUST, MIKS su eesmärgid koguaeg ebaõnnestuvad

Elustiilimuutused võivad osutuda väga raskeks, olgu tegemist kehakaalu langetamise, uue hobiga alustamise või tervislikemate eluviiside juurutamisega. Paljud meist annavad endale igal aastal uue-aasta lubaduse, mis aga pärast esimesi kuid ununeb üsna kähku. Siin on kolm põhjust, millele keskendudes on sul paremad võimalused oma eesmärgid ellu viia. 

MIDA TÄHENDAB KUI näed uned surnud inimest?

HUVITAV MIDA TÄHENDAB KUI näed uned surnud inimest?

Meie unenägudes korduvad üsna sagedasti samad teemad. Näiteks on suur osa inimestest näinud unes, et hilinevad tähtsale kohtumisele, lendavad või petavad oma kallimat. Mida aga tähendab kui näed unes surnud inimest?

ELISABETH ELLINOR JA THOMAS ELSON: viis aastat tagasi juhtus ime!

EKSKLUSIIV ELISABETH ELLINOR JA THOMAS ELSON: viis aastat tagasi juhtus ime!

Sest kas pole see mitte ime, kui kaks erineva elutempo, kodukoha ja sõpruskonnaga inimest juhtuvad, kõikide võimaluste juures, ühel ajahetkel just samma maailmapunkti – selleks, et teineteist märgata, armuda ja sestpeale üheskoos elus edasi liikuda? Nii sai Saaremaa rannas toimunud üritusel alguse liit, mis täna aitab jäädvustada teiste inimeste imesid. Elisabeth Ellinor (Nora) ja Thomas Elson on fotograafiduo kelle tööks on fotoaparaadi abil kirjutada ajalukku kaunid hetked, siirad emotsioonid ning armastus ja selle viljad.

NEED 4 TÄHEMÄRKI, on kõige kohutavamad valetajad

TOHOH NEED 4 TÄHEMÄRKI, on kõige kohutavamad valetajad

Valetamine on justkui kunst, sest hea vale nõuab annet ja oskust see toimima panna. Osad meie seast oskavad luisata lennust ja teistel tuleb valetamine väga hädiselt välja. Oma osa mängib siinkohal aga ka tähtkuju. Nimelt on olemas 4 tähtkuju, kes kohe üldse luisata ei oska.

MIDA NÄITAB SINU lemmikvärv su iseloomu kohta?

Kuum MIDA NÄITAB SINU lemmikvärv su iseloomu kohta?

Meil kõigil on oma lemmikvärv. Lisaks sellele, et eelistame mingit värvi rõivaid, teeme seda ka näiteks kodu sisustades. Lemmikvärve võib olla ka mitu ning tavaliselt paljastavad need midagi ka meie teiste eelistuste kohta.