Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 17. jaanuar

Anton, Anto, Antu, Hando, Tõnis, Tõnu, Tõnn, Tõnno 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Kontakt

Buduaar Meedia OÜ
reg.kood 10960706

Peterburi tee 81
13816 Tallinn

Telefon: (+372) 617 71 58
E-mail: info@buduaar.ee

 

b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee

BIMM

turg@buduaar.ee

foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee

Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee

venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru

 

Tegijad

Marge Tava

Marge Tava
Tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee

Kai Teras

Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee

Doris Kase
Turundusjuht
doris@buduaar.ee

Danoa Kampe
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
danoa@buduaar.ee

Kaidy Joala

Kaidy Joala
Reklaam ja koostöö
kaidy@buduaar.ee

Greta-Maria Klaasmaa
Reklaam ja koostöö
greta@buduaar.ee

Sessi Popel
Reklaam ja koostöö
sessi@buduaar.ee

Merli Tammela

Merli Tammela
Turunduse projektijuht
merli@buduaar.ee

Diana Daljajev
Storyteller
diana@buduaar.ee

Meisi Volt
Buduaar.ee vanemtoimetaja
meisi@buduaar.ee

Karin Karu
Buduaar.ee veebitoimetaja
karin@buduaar.ee