Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Reede, 18. september

Tiidrik, Tiit, Tiido, Tiidu 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Ilu ja mood

NEED NAISED ON  ilutööstuse tõelised pioneerid

KAS TEADSID? NEED NAISED ON ilutööstuse tõelised pioneerid

Tavatoimetuste keerises kreemipurgist oma igapäevast niisutust palele kandes või maskiga turgutades me vaevalt mõtleme, kes meie iluretseptid kokku on seganud. Tehkem siis tutvust ilutööstuse tõeliste pioneeride, omanimeliste brändide loojatega, kes on täna aukoha sisse võtnud meie buduaarides.

OTSI imeaineid kreemituubist ja seerumiampullist!

OTSI imeaineid kreemituubist ja seerumiampullist!

Viimastel aastatel on kosmeetikatööstuses ilma teinud nahahoolduse innovatsioon, mis kõlab nii sotsiaalmeedias kui vaatab vastu apteegiriiulilt. Tarbijad jälgivad üha enama teadlikkusega, mida nad oma näole panevad – ja tootjad vastavad sellele alates teistmoodi pakendamismeetoditest, lõpetades ainetega, mida me varemalt isegi ei teadnud end vajavat.

ANNA KANEELINA kaval ilunipp värskendab kiirelt väsinud ilme

EKSKLUSIIV! ANNA KANEELINA kaval ilunipp värskendab kiirelt väsinud ilme 1

2019. aasta alguses debüütalbumi avaldanud Anna Kaneelina muusika on salapärane ja kuulaja fantaasiat innustav. Teda huvitab naise sisemaailm ja ta looming toetub paljuski isiklikele kogemustele. Artistinime taga peituv Anna Pärnoja räägib läheneva Tallinn Music Weeki raames lähemalt, kuidas aga seob ta muusika ja oma stiili.

PRILLIKANDJATE PÄÄSETEE: Nutikad päikeseprillid

KUUM PRILLIKANDJATE PÄÄSETEE: Nutikad päikeseprillid

Suvel on prillikandjate elu paras piin: kes pusib raamide külge kinnitatavate tumedate klippidega, kes kasutab õuest tuppa liikudes vaheldumisi tavaprille ja optilisi päikeseprille. Mugavaim ehk kaks-ühes lahendus on fotokroomsed ehk isetumenevad prilliklaasid.